دپارتمان میز سنگی

815e1+ij4IL._AC_UF894,1000_QL80_

ارتباط با شرکت فیدرا سنگ رامونا:

تلفن دفتر: 5888-5452-071

موبایل: 7951-439-0913

  • آدرس دفتر: تهران-خیابان نواب-خیابان صفدری کوچه یوسف بیگی پلاک 5
  • آدرس کارخانه: اصفهان، کاشان کیلومتر 90 اتوبان کاشان یزد، شرکت فیدرا سنگ رامونا

پشتیبانی واتساپ و سایر پیام رسان ها: 09134397951

جهت خرید انواع میز سنگی بصورت مستقیم از کارخانه در ساعات غیر اداری، از طریق فرم زیر اقدام نمایید.

خرید میز سنگی به صورت مستقیم از کارخانه تولید کننده می‌تواند برای خریداران مزیت های بسیاری به همراه داشته باشد:

1. **قیمت مناسب‌تر**: یکی از اصلی‌ترین مزایای خرید مستقیم از کارخانه، قطعاً قیمت مناسب‌تر محصولات است. زیرا میانجی‌های توزیع، فروشگاه‌ها و تجار عمده نیازی به سهمیه‌گیری از قیمت ندارند که این می‌تواند منجر به صرفه‌جویی در هزینه‌های خرید برای مشتریان شود.

2. **کیفیت تضمین شده**: با خرید مستقیم از تولید کننده، اطمینان خواهید داشت که محصولات اصلی و با کیفیت از منبع اصلی تهیه می‌شوند. همچنین، شما می‌توانید به‌صورت مستقیم با کارخانه در مورد مشخصات و استانداردهای کیفیتی تماس بگیرید.

3. **انعطاف‌پذیری در خرید**: خرید مستقیم از کارخانه به شما امکان می‌دهد که موجودی‌ها، نوع و حجم محصولات را به طور دقیق انتخاب کنید و بر اساس نیازهای خود سفارش دهید.

4. **اطلاعات دقیق‌تر در مورد محصولات**: با تعامل مستقیم با تولید کننده، می‌توانید از اطلاعات دقیق‌تری در مورد محصولات، مواد تشکیل‌دهنده، روش تولید و تاریخ انقضا مطلع شوید.

5. **امکانات تخصصی**: برخی از تولید کنندگان ممکن است امکانات تخصصی مثل محصولات سفارشی، بسته‌بندی ویژه یا مشاوره فنی ارائه دهند که به خریداران کمک می‌کند تا بهترین گزینه را انتخاب کنند.

6. **حذف واسطه‌ها**: با حذف واسطه‌ها و میانجی‌ها، احتمال بروز مشکلات احتمالی کاهش می‌یابد و همچنین فرصت‌های مستقیم برای ارتباط با تولید کننده ایجاد می‌شود.

7. **پشتیبانی بهتر**: به طور کلی، تولید کنندگان علاقه‌مند به حفظ مشتریان هستند و قطعا خدمات پشتیبانی بهتری نسبت به مشتریان مستقیم ارائه می دهند.

به‌طور کلی، خرید مستقیم از کارخانه تولید کننده می‌تواند به خریداران کمک کند تا در خرید مواد شوینده بهینه‌تر و با کیفیت‌تر عمل کنند. با این حال، لازم به ذکر است که برخی موارد مانند حجم خرید، موقعیت جغرافیایی و دسترسی به تولید کننده نیز تأثیرگذار بر تصمیم خرید مستقیم می‌باشد.

دپارتمان میز سنگی توسعه تجارت آبگون

مجموعه دانش بنیان توسعه تجارت آبگون با عقد قرارداد با تولید کنندگان میز سنگی که از کیفیت و قیمت مناسب برخودار هستند، سعی در توسعه فروش مستقیم و بدون واسطه در تمامی استان های ایران و بازار های بین المللی دارد. این دپارتمان با رویکرد فروش مستقیم از کارخانه به این شیوه عمل می نماید که بخش فروش کارخانه را به مشتریان ارائه می نماید تا بصورت مستقیم با قسمت فروش کارخانه ارتباط حاصل نمایند و خرید های خود را در مناسب ترین حالت قیمتی و کیفیتی تهیه نمایند.

لازم به توضیح است که دپارتمان توسعه تجارت آبگون هیچ هزینه ای اضافی از مشتریان دریافت نمی نماید و تمامی قیمت ها مستقیما از کارخانه به مشتری عرضه می شود و این دپارتمان صرفا با قرارداد های بلند مدتی که با کارخانه تولید کننده در جهت بازاریابی و فروش در بازار های داخلی و خارجی عقد می کند، منتفع می گردد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
Call Now Button