درباره ما

گروه توسعه تجاری آبگون

گروه توسعه تجارت آبگون با رویکرد خدمت رسانی در حوزه بازاریابی و برند سازی محصولات تجاری و بهبود وضعیت شرکت های تجاری در بازار داخلی و بین المللی تاسیس شده است.

با توجه به استفاده روزافزون شهروندان و گروه های تجاری به دنیای اینترنت، گروه توسعه تجاری آبگون پایه و اساس کار خود را بر بستر اینترنت بنا نهاده است. در عصر حاضر با توجه به استقبال عمومی شرکت های تجاری به فضای آنلاین و اینترنت، مزیت های بازاریابی و تبلیغات در این بستر بر هیچ کس پوشیده نیست.

تولید کنندگان و شرکت های تجاری که از دیرباز در بازار حضور داشته اند، بخوبی می دانند که روش های بازاریابی سنتی با در نظر گرفتن هزینه های بسیار بالایی که دارد، در عصر کنونی دیگر جوابگو نبوده و در عرصه رقابت قابلیت حرکت با تغییرات مداوم بازار ندارد.

بدین ترتیب گروه توسعه تجاری آبگون با استفاده از دانش و مهارت کافی و استفاده از نیروهای متخصص در حوزه دیجیتال، امر مشتری یابی و بازاریابی محصولات تجاری را برای تولید کنندگان و شرکت های تجاری هموار نموده است.

توسعه تجارت آبگون

بازاریابی محصولات تجاری

تولید کنندگان و شرکت های تجاری که قصد حضور بلند مدت در بازار های داخلی و بین المللی دارند، می توانند با درخواست طرح اختصاصی بازاریابی محصولاتشان از این مجموعه بصورتی مداوم از مشتریانی جدید برخوردار شوند و همواره محصولات خود را بدون محدودیت به فروش برسانند.

تبلیغات محصولات تجاری

شرکت های تجاری و تولید کنندگان که قصد دارند بصورت موقت و دوره ای برای محصولات خود مشتری داشته باشند، می توانند از بستر های آماده گروه توسعه تجاری آبگون استفاده نمایند.
این بستر به مشتریان این امکان را می دهد تا بصورت دوره های یک ماهه، سه ماهه و شش ماهه از خدمات تبلیغاتی آبگون استفاده نمایند.

برند سازی محصولات تجاری

برخی از تولید کنندگان و شرکت های تجاری هستند که علاوه بر اینکه دغدغه فروش محصولات خود داشته باشند، همواره دغدغه معرفی برند خود به بازار هدف نیز دارند. طرح برند سازی گروه توسعه تجاری آبگون به تولید کنندگان و شرکت های تجاری کمک می کند تا بتوانند بعنوان یک برند معتبر در سالیان سال در بازار حضور داشته و بخوبی بدرخشند.

کارشناسان برند سازی نوین آبگون، به بهترین شیوه ممکن حضور برند شما در بازار را طراحی می نمایند.

کارشناسان فنی و مشاوران تجاری این مرکز همواره آماده پاسخ گویی به تمامی سوالات شما و آنالیز رایگان محصولات شما هستند. لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن با شما ارتباط حاصل نماییم.

جهت ارتباط با ما لطفا از طریق فرم زیر اقدام نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
Call Now Button