دپارتمان دستگاه های صنعتی

دپارتمان دستگاه های صنعتی توسعه تجارت آبگون

ارتباط با دپارتمان دستگاه های صنعتی توسعه تجارت آبگون:

تلفن دفتر: 5888-5452-071

موبایل: 1164-221-0918

پشتیبانی واتساپ: کلیک کنید

جهت خرید انواع دستگاه صنعتی در ساعات غیر اداری از طریق فرم زیر اقدام نمایید.

خرید دستگاه‌های صنعتی مستقیماً از تولید کننده در مقایسه با خرید از واسطه‌ها یا تامین‌کنندگان دیگر، می‌تواند به شما مزایای مهمی را ارائه دهد. در زیر به برخی از این مزایا اشاره می‌کنم:

1. **کیفیت و قابلیت اطمینان بالا:** تولید کنندگان دستگاه‌های صنعتی عموماً تمرکز خود را بر روی تحقیق و توسعه، مهندسی دقیق و کنترل کیفیت قرار می‌دهند. این باعث می‌شود که محصولاتشان دارای کیفیت و قابلیت اطمینان بالایی باشند که در نتیجه به کاهش خرابی‌ها، تعمیرات و توقفات ناگهانی تجهیزات کمک می‌کند.

2. **سفارشی‌سازی:** با خرید از تولید کننده، اغلب امکان سفارشی‌سازی دستگاه‌ها بر اساس نیازهای خاص شما وجود دارد. این به شما اجازه می‌دهد تا دستگاهی که دقیقاً به ویژگی‌ها و عملکرد مورد نظر شما می‌پردازد را انتخاب کنید.

3. **پشتیبانی فنی بهتر:** خرید از تولید کننده معمولاً با پشتیبانی فنی بهتری همراه است. تولید کنندگان تمایل دارند مشتریان خود را تحت هر شرایطی پشتیبانی کنند و در صورت نیاز به تعمیرات، قطعات یدکی و راهنمایی‌های فنی، به شما کمک می‌کنند.

4. **قیمت مناسب‌تر:** گاهی اوقات خرید مستقیم از تولید کننده می‌تواند به تخفیفات و قیمت مناسب‌تری منجر شود. این امکان دارد که با دور زدن واسطه‌ها و میانجی‌ها، شما بتوانید به قیمت‌های بهتری دست یابید.

5. **آخرین فناوری و نوآوری:** تولید کنندگان عموماً در حال تحقیق و توسعه فناوری‌های جدید و نوآوری‌های صنعتی هستند. با خرید از آنها، احتمال دارد که به دستگاه‌هایی با طراحی و فناوری به‌روز و پیشرفته دست یابید.

6. **کاهش وقت تحویل:** انتخاب تولید کننده مستقیماً می‌تواند به کاهش وقت تحویل دستگاه‌ها منجر شود. وقتی که واسطه‌ها حذف می‌شوند، روند تحویل سریع‌تر و کارآمدتر خواهد بود.

در نهایت، خرید از تولید کننده به شما امکان می‌دهد تا ارتباط مستقیم با منبع تولید داشته باشید و باعث ایجاد روابط طولانی‌مدت و مفیدتر با تأمین‌کننده خود شوید. همچنین، به‌طور کلی، مزایای ذکر شده برای صنعت‌ها و شرکت‌هایی با تجهیزات و دستگاه‌های صنعتی حائز اهمیت است.

دپارتمان دستگاه صنعتی توسعه تجارت آبگون

مجموعه دانش بنیان توسعه تجارت آبگون با عقد قرارداد با تولید کنندگان دستگاه های صنعتی که از کیفیت و قیمت مناسب برخودار هستند، سعی در توسعه فروش مستقیم و بدون واسطه در تمامی استان های ایران و بازار های بین المللی دارد. این دپارتمان با رویکرد فروش مستقیم از کارخانه به این شیوه عمل می نماید که بخش فروش کارخانه را به مشتریان ارائه می نماید تا بصورت مستقیم با قسمت فروش کارخانه ارتباط حاصل نمایند و خرید های خود را در مناسب ترین حالت قیمتی و کیفیتی تهیه نمایند.

لازم به توضیح است که دپارتمان توسعه تجارت آبگون هیچ هزینه ای اضافی از مشتریان دریافت نمی نماید و تمامی قیمت ها مستقیما از کارخانه به مشتری عرضه می شود و این دپارتمان صرفا با قرارداد های بلند مدتی که با کارخانه تولید کننده در جهت بازاریابی و فروش در بازار های داخلی و خارجی عقد می کند، منتفع می گردد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
Call Now Button