دپارتمان درب ساختمان

دپارتمان درب ساختمان

ارتباط با بخش فروش:

تلفن دفتر: 5888-5452-071

موبایل: 1164-221-0918

  • آدرس: شیراز-شهرک صنعتی بزرگ

پشتیبانی واتساپ: کلیک کنید

جهت خرید  انواع درب ضد سرقت و اتاقی بصورت مستقیم از کارخانه تولید کننده در ساعات غیر اداری از طریق فرم زیر اقدام نمایید.

نمونه محصولات شرکت یوکا چوب فارس (تولید کننده درب ضد سرقت و اتاقی)

نمایندگی فروش درب ضد سرقت در شیراز
درب ضد سرقت در کارخانه شهرک صنعتی شیراز
نمایندگی فروش درب ضد سرقت در شیراز
نمایندگی فروش درب ضد سرقت شیراز
انواع درب ضد سرقت با کیفیت و لوکس
انواع درب ضد سرقت با کیفیت و لوکس

خرید درب ساختمان به صورت مستقیم از کارخانه تولید کننده می‌تواند برای خریداران مزایای متعددی داشته باشد:

1. قیمت اقتصادی: یکی از مهم‌ترین مزایای خرید مستقیم از کارخانه این است که شما از واسطه‌های معاملاتی و واسطه‌گران بی‌نیاز هستید. این معمولاً منجر به کاهش هزینه‌ها و در نتیجه قیمت اقتصادی‌تری برای درب‌های ساختمانی می‌شود.

2. انتخاب گسترده: کارخانه‌های تولید کننده معمولاً انواع مختلفی از درب‌های ساختمانی را تولید می‌کنند. این به شما این امکان را می‌دهد که از بین گزینه‌های متعددی انتخاب کنید و دربی را انتخاب کنید که به بهترین شکل با نیازهای و سلیقه‌های شما هماهنگ باشد.

3. کیفیت بهتر: با خرید از کارخانه تولید کننده، شما به صورت مستقیم از کیفیت محصول اطمینان حاصل می‌کنید. همچنین ممکن است که کارخانه دارای استانداردهای کیفیت و مدیریت مرتبط با صنعت باشد که می‌تواند به افزایش کیفیت محصولات کمک کند.

4. شخصی‌سازی: بسیاری از کارخانه‌ها امکان شخصی‌سازی درب‌های ساختمانی را فراهم می‌کنند. شما می‌توانید طراحی، رنگ، ابعاد و ویژگی‌های دیگر درب را برای تناسب با سلیقه و نیازهای خود انتخاب کنید.

5. پشتیبانی فنی: خرید از کارخانه معمولاً به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی با تولید کننده تماس بگیرید و پشتیبانی فنی در صورت نیاز بگیرید. این می‌تواند در مواقعی که نیاز به تعمیر یا سرویس درب دارید، بسیار مفید باشد.

6. تضمین کیفیت و گارانتی: بسیاری از کارخانه‌ها برای محصولات خود گارانتی ارائه می‌دهند، که به شما اطمینان می‌دهد که در صورت وقوع هر گونه مشکل یا خرابی، محصول تعمیر یا تعویض خواهد شد.

7. حذف واسطه‌ها: با خرید مستقیم از کارخانه، می‌توانید از فرآیند معامله‌گری و واسطه‌گری خارج شوید و از تعاملات مستقیم با تولید کننده بهره‌مند شوید. این می‌تواند زمان و انرژی شما را صرفه‌جویی کند.

به طور کلی، خرید مستقیم از کارخانه تولید کننده برای خریداران مزایای مالی، کیفیتی، انتخاب گسترده‌تر، و شخصی‌سازی بهتر را به همراه دارد و ممکن است به تجربه خرید شما بسیار کمک کند.

دپارتمان درب ساختمان توسعه تجارت آبگون

مجموعه دانش بنیان توسعه تجارت آبگون با عقد قرارداد با تولید کنندگان درب ساختمان که از کیفیت و قیمت مناسب برخودار هستند، سعی در توسعه فروش مستقیم و بدون واسطه در تمامی استان های ایران و بازار های بین المللی دارد. این دپارتمان با رویکرد فروش مستقیم از کارخانه به این شیوه عمل می نماید که بخش فروش کارخانه را به مشتریان ارائه می نماید تا بصورت مستقیم با قسمت فروش کارخانه ارتباط حاصل نمایند و خرید های خود را در مناسب ترین حالت قیمتی و کیفیتی تهیه نمایند.

لازم به توضیح است که دپارتمان توسعه تجارت آبگون هیچ هزینه ای اضافی از مشتریان دریافت نمی نماید و تمامی قیمت ها مستقیما از کارخانه به مشتری عرضه می شود و این دپارتمان صرفا با قرارداد های بلند مدتی که با کارخانه تولید کننده در جهت بازاریابی و فروش در بازار های داخلی و خارجی عقد می کند، منتفع می گردد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 4.8]
Call Now Button